I pro VIII. ročník v roce 2018 hledáme dobrovolníky pro organizaci závodu i samotného zajištění kontrolních stanovišť (CP).

Případní zájemci nás mohou kontaktovat na adrese dobrovolnik@1000miles.cz. Uveďte prosím o jakou činnost byste měli zájem.

Děkujeme za pomoc!

 

AKTUÁLNĚ (leden 2018):

Fotografování
Umíte dobře fotografovat, máte k tomu vybavení a láká vás outdoorový styl závodu? Máte čas od 30. června do 15. července 2018, nebo alespoň část této doby? Můžete se přidat k doprovodnému vozidlu a zažít dobrodružství při hledání účastníků na trase a dokumentování závodu.

Na startu – Hranice v Čechách
Jedete na start jako partnerka závodníka? Nebo budete na startu už o den dříve?
Hledáme dobrovolníky, kteří by byli ochotni pomoci na startu závodu jednak s jeho budováním, a dále při registraci závodníků a vydávání startovních čísel.

Kontrolní stanoviště (CP)
Dobrovolníci na CP jsou po celou dobu na jednom místě a časově to záleží na jejich možnostech. Pro nás je nejlepší, když může být dobrovolník na CP po celou dobu jeho fungování, ale dá se prostřídat s ostatními. Práce na CP spočívá hlavně v poskytování informací závodníkům (kde se najíst, vyspat, kde dají do kupy jejich kola…), focení závodníků a informování kanceláře (časy příjezdů a odjezdů závodníků, veselé historky, každý den je potřeba sepsat krátkou zprávu)…

Předběžné termíny fungování kontrol (může se to změnit oběma směry):

Checkpoint 1 v Jizerských horách
Termín fungování kontroly: 3. – 8. 7. 2018 (sraz 3. 7. ráno)

Checkpoint 2 = Finish 500
Termín fungování kontroly: 5. – 12. 7. (sraz 4. 7. odpoledne)

Checkpoint 3 u Trenčína
Termín fungování kontroly: 6. – 15. 7. (sraz 6. 7. dopoledne)

Finish 1000 v Nové Sedlici
Termín fungování kontroly: 9. – 21. 7.