I pro VII. ročník v roce 2017 hledáme dobrovolníky pro organizaci závodu i samotného zajištění kontrolních stanovišť (CP).

Případní zájemci nás mohou kontaktovat na adrese dobrovolnik@1000miles.cz. Uveďte prosím o jakou činnost byste měli zájem.

Děkujeme za pomoc!

 

AKTUÁLNĚ (duben 2016):

Na startu
Jedete na start jako partnerka závodníka? Nebo budete na startu už o den dříve?
Hledáme dobrovolníky, kteří by byli ochotni pomoci na startu závodu jednak s jeho budováním, a dále při registraci závodníků a vydávání startovních čísel.

CP 2 (Finish 500) v Jeseníkách
Máte čas od 6. do 14. července 2016? Hledáme dobrovolníky na CP 2 v polovině závodu, kde je zároveň i cíl krátké trasy. Checkpoint je umístěn v rodinném sportovním areálu X-park Františkov v Jeseníkách na Šumpersku. Podrobnosti mailem.

Finish 1000
Chtěli byste fungovat s Honzou Kopkou v cíli závodu přibližně v termínu 16.–22. 7.? Nyní máte šanci! Jako dobrovolník byste se staral o závodníky, stahoval jejich GPS záznamy a informoval centrálu závodu o dění v cíli. Na tomto stanovišti byste měl jedinečnou možnost vyslechnout si historky účastníků, kteří přejeli celé Česko i Slovensko.

CP 1 v Jizerských horách
Stanoviště bude fungovat 5.–10. 7. v přírodních podmínkách. Sice máme v tuto chvíli nahlášeno dostatek dobrovolníků, může se ale stát, že někdo např. onemocní a my budeme narychlo shánět náhradu.

CP 3 u Trenčína
Stanoviště bude fungovat 7.–17. 7. ve velmi přírodních podmínkách. Sice máme v tuto chvíli nahlášeno dostatek dobrovolníků, může se ale stát, že někdo např. onemocní a my budeme narychlo shánět náhradu.

Fotografování
Umíte dobře fotografovat, máte k tomu vybavení a láká vás outdoorový styl závodu? Kdykoli se můžete přidat k doprovodnému vozidlu a zažít dobrodružství při hledání účastníků na trase a dokumentování závodu.