Změny

Zhruba 10 týdnů nám zbývá do startu, takže je na čase být konkrétnější v tom, co za daných okolností můžete čekat. Přihlášeným účastníkům jsme minulý týden zaslali podrobné informace, to nejdůležitější nyní zveřejňujeme zde:

 Vzhledem k okolnostem, kdy jednak nemáme sami jistotu, zda budeme schopni závod pořádat v plném rozsahu, či jak budou průchozí hranice a navíc bude mnoho z přihlášených mít problém s účastí z pracovních či jiných důvodů, ❗️rozhodli jsme se tak výjimečnou událost jako závod na 2020 mil tento v plném rozsahu přesunout na rok 2021❗️

 V každém případě máme prozatím v plánu uspořádat plnohodnotný závod na 1000 mil (500 mil) se vším co k němu patří. Jelikož ale nevíme, zda bude možné jet závod i v rámci Slovenska, máme vymyšlenou náhradní trasu pouze v rámci ČR. Délka, náročnost a vše zůstane zachováno, trasa by však minimálně z poloviny byla nová.
V rámci zachování dobrodružství její přesnou podobu zveřejníme pouze účastníkům a to týden před startem!
👉 Definitivní rozhodnutí o tom, která varianta se pojede padne nejpozději v polovině května.

📆 Prozatím počítáme s tím, že se závod uskuteční v původně plánovaném termínu, tzn. start 5. 7. 2020. Pokud by bylo nějaké omezení v počtu účastníků, vymysleli bychom variantu „intervalového startu“.
Pokud by se něco zásadně zvrtlo a nemohli jsme závod uspořádat v původně plánovaném termínu, záložní datum startu je 2. 8. 2020, ale toto nepředpokládáme…

Vzhledem ke změnám a dalším okolnostem dostali všichni přihlášení možnost svou registraci přesunout na ročník 2021. Pokud by k tomuto došlo v takovém rozsahu, že by se uvolnila místa pod rámec kapacity závodu, oslovíme náhradníky.

Vše ostatní zůstává v platnosti, jakoby se jel standardní ročník (myšleno Afterparty, možnost přednostní registrace, finisherská trika atd.).