Zkušební registrace 2020 – aktualizováno

V rámci testování systému a zároveň zkoušky rychlosti vyplnění registračního formuláře pro ročník 2020 uspořádáme ostrý test. Ten proběhne v pátek 27. 12. v 19:00 hod podle stejných pravidel, jako registrace samotná. 

V rámci motivace bude 10. (desátá) a 30. (třicátá) platná registrace po 19:00 přijata do závodu a zařazena do oficiální startovní listiny! V pátek před testem budou vymazány veškeré zkušební registrace, které do té doby provedete a Testovací seznam přihlášených bude vynulován.

————

Zkušební registrace proběhla podle plánu, v daný moment bylo na stránkách bezmála 200 uživatelů, kteří se snažili registrovat. Někomu se to podařilo, u některých uživatelů byla menší prodleva a určitý počet uživatelů systém už nepustil a poslal chybové hlášení. Následně jsme odhalili čím došlo ke zpomalení a pracujeme na opatření pro ostrou registraci. 

Děkujeme všem za spolupráci.

Jak jsme slíbili, 10. a 30. registraci v pořadí (čili ty s číslem 2020010 a 2020030) považujeme za platnou a pánové Robert Klepl a Radovan Grajciar budou zařazení do startovní listiny pro závod.