Společná doprava 2013 – vlak

Ahoj závodníci,

nastal čas vyřešit společnou dopravu na start závodu Craft 1000 Miles Adventure. České dráhy nás dopraví z Prahy do Humenného. Na zbytek cesty zajistíme autobusy pro přepravu osob, pro kola se pokusíme domluvit buď přívěsy, nebo nákladní auto. Přeprava kol v autobusech, jak tomu bylo v roce 2011, nebyla nejšťastnější. Ale jako poslední možnost stále zůstává.

Nyní k dopravě Praha-Humenné: Máme ve vlaku R 443 Šírava (odjezd z Prahy 29. 6. ve 22:29, příjezd do Humenného 30. 6. ve 10:26) rezervovaná lůžka a léhátka a potřebujeme vědět, kolik lidí pojede. Napište mi, prosím do konce tohoto týdne, zda máte ZÁVAZNĚ zájem o vlak, případně o lůžko nebo lehátko, a připište v jaké stanici byste přistupovali. Lůžko a lehátko je vždy blokované na celou trasu vlaku bez ohledu na to, kde cestující nastupuje. Cenu jízdenky nám ČD spočítali zatím pro 70 osob z Prahy, finální cena bude záviset na počtu cestujících na společnou jízdenku. Kde nakonec budete chtít nastupovat ještě budete moci změnit podle konečné ceny. Nyní je nejdůležitější nahlásit zájem o lůžko nebo lehátko. Pokud chcete přistupovat jinde než v Praze, rezervujte si místo pro kolo co nejdříve přímo u Českých drah (volných míst už je jen 10). Závodníci nastupující v Praze budou mít kolo v přidaném vagonu, místo pro kolo v něm zajistíme my.
Přehled zastávek vlaku včetně časů odjezdu.

Ceny přepravy Praha-Humenné:
lůžko v třímístném stojí 300 Kč
lehátko ve 4místném 250 Kč
Skupinová jízdenka pro 70 osob jednosměrná 55.040 Kč = 787 Kč/osobu (Praha – Humenné tarif přes Čadca/Horní Lideč)
Za kolo by bylo 50 Kč na osobu

Prosím, každý mi napište do neděle 12. 5. e-mail s následujícími informacemi:
Jméno a příjmení
Mám/nemám zájem o společnou dopravu
Nástupní stanice
Požaduji lůžko/lehátko/místenku/co zbyde (preferuji…)
Požaduji místo pro kolo (koloběžku)

Omlouvám se, že na to tak pospícháme, ale rezervaci lůžek a lehátek nemůžeme držet delší dobu. Později nahlášení nebudou mít jistotu, že na ně zbyde místo. Ale mohou mít štěstí a lůžko nebo lehátko zbyde nebo se uvolní. Místenky na sezení budou určitě i později.

Děkuji!

Lada Pěničková
organizace závodu
e-mail: asistent@1000miles.cz