Soundtrack 1000miles!!!

Do startu „Mílí“ zbývají necelé dva dny! Většina závodníků se balí a ti, kteří pojedou přes celé Slovensko i Česko se chystají na cestu. Aby jim lépe ubíhala, posíláme jim písničku našeho týmového kameramana Michala Veselého, kterou složil jako soundtrack k nejdelšímu extrémnímu závodu v Evropě 1000 Miles Adventure!

Nápad udělat písničku o „Mílích“ se Michalovi v hlavě urodil již během závodu v roce 2017. Než přijel domů, měl v hlavě už pár hudebních motivů a nějaké nápady na text.

„Ze začátku jsem ale určitě nečekal, že se z toho stane tak dlouhá a rozsáhlá balada. Jsem ale rád, že se tak stalo. Všechny nástroje jsem nahrával a aranžoval sám, až na skvělé housle Petra Šprty a líbezné vokály slečny Alex Vostrejžové, které bych sám nahrát nedokázal. Velké díky taky patří Richardu Štěpánkovi, mému úžasnému příteli, který mi pomohl dopsat text a vložil do něj své dlouholeté “Mílové” zkušenosti. Je to první píseň, kterou jsem dotáhl až do konce a zároveň první věc, kterou jsem kdy sám nahrál, smíchal a zmasteroval.“ prozradil nám Michal .

Odkaz ZDE

 

Ke stažení:

Supraphonline:
https://www.supraphonline.cz/album/393758-tisic-mil

Spotify:
https://open.spotify.com/album/618vDgm0joq0Dw2lOXXphy?si=CeenAra4RkSp9l33ByaYFA

iTunes:
https://itunes.apple.com/cz/album/tisíc-mil-single/1392943097?l=cs

Google Play:
https://play.google.com/store/music/album?id=Bd7tgr3tl3ncm72x2fxajievte4&tid=song-Tru43cbrffb2xzxvnqvyu5xcj4e&hl=cs