Hromadná přeprava na start

I letos organizujeme hromadný vlak z Prahy na start do Nové Sedlice. Níže pokyny pro účastníky zájezdu:

 

– Pojedete vlakem Praha hl.n. – Humenné EN443 Slovakia, odjezd v sobotu 29. 6. 2019 ve 22:15, zastávky Kolín 22:55, Pardubice 23:22, Olomouc 1:04, Žilina 4:34. Budete mít vyhrazený 2 kompletní vagony, které by měly být označeny jako 1000miles a s největší pravděpodobností budou řazeny na začátek vlaku za lokomotivu.

Kola se budou do vlaku nakládat až na nádraží při odjezdu. Vlak by měl být přistaven na hlavní nádraží ve 21:20, čili budete mít téměř hodinu na nakládku. Jak jsem již avizoval, budete se muset trochu „zmáčknout“, proto si kola důkladně zbalte, ideálně otočte řídítka na představci a kdo může, vezměte nějaké kartony, pokud by bylo potřeba „vrstvit“ kola na sebe. Nicméně bude z Prahy odjíždět 45 kol, což by se mělo vejít snad bez problémů… Můžeme využít i uličku vagonu, popřípadě nějaké kupé (měla by být rezerva, jen prosím nepoškodit zařízení vlaku!!!). To ale nechejte těm, kteří budou přistupovat cestou (celkem 7 kol).

kdo přistupuje cestou, najde si správný vagon (měl by být označen jako 1000miles). Kolo i sebe nakládáte na nástupním místě, jak jsem psal výše, kolo lze nachat i v uličce vagonu.

– ve vlaku není žádný zasedací pořádek, jeden vagon je lehátkový, druhý z poloviny nákladní a z poloviny klasické kupé. Systém si udělejte prosím až ve vlaku, popřípadě si zvolte vůdce (radu staších), ti vás rozdělí 🙂

– pro naše vagony by měl být k dispozici steward, který bude dohlížet na hladký průběh. Dostane seznam cestujících včetně těch, kteří budou přistupovat a otevře vagon pro nástup.

V Humenném na vykládce by měly být přistaveny 2 autobusy a dodávka na kola. Opět bude potřeba kola naložit (tady určitě budete vrstvit), tak opatrně.

– S překládkou neotálejte, nebude moc času na zbyt. Předpoklad je, že do Sedlice dorazíte kolem 13 hod, takže asi 2 hodiny před startem závodu.

– V Sedlici na vás už budeme připraveni a proběhne rychlá prezentace do závodu tak, aby ve 14:30 jsme byli všichni pod obloukem a začali se věnovat startovním přípravám 🙂

Snad je vše jasné, pokud by snad něco nebylo, obraťte se na mě ať už nyní, tak během přepravy.

PS: ve vlaku s vámi pojedou jak FOTO, tak TV štáby, tak se podle toho chovejte!!! 🙂