Desítka je kompletní

4. Martin Palásek (9 dnů, 8 hodin, 47 minut)
5. Robert Knebel (9 dnů, 9 hodin, 42 minut)
6.-7. Ralph Sander, Sven Drese (9 dnů, 20 hodin, 54 minut)
8. Petr Novák (10 dnů, 3 hodiny, 14 minut)
9. Pavel Chuchma (10 dnů, 4 hodiny, 44 minut)
10. Steffen Raum (10 dnů, 5 hodin, 57 minut)
Do cíle včera před půlnocí dorazil čtvrtý Martin Palásek. Včera jsem slibovala dovyprávět jeho anabázi s dvěma koly po pádu Vladana Moravce, dnes o tom však mílařské tamtamy mlčí.
Necelou hodinu po něm dorazil Robert Knebel. Robert je reprezentační trenér ve sjezdu na divoké vodě. Posledních 30 km musel absolvovat na vypůjčeném dětském kole z Kraslic, to jeho už opravit nešlo. Honza Kopka si až v posledních dnech závodu uvědomil, že spolu závodili – každý ve své disciplíně – v českém týmu na Dolomitenmann 1996.
Kolem poledne dojeli do cíle první cizinci Ralph a Sven. Jsou dokladem toho, že každý si závod může užít tak, jak je mu vlastní. Ralph a Sven jezdí hodně rychle, nevadí jim počkat si v hospodě na teplé jídlo a spí nejraději v posteli.
Dnes projela první žena Michala Laifertová CP3 v Raspenavě. Fyzický stav už jí nedovoluje maximální tempo jako přes Slovensko, ale zase si stíhá povídat s ostatními závodníky, lidmi na trati i dobrovolníky na CP.
Na trati letošních Mílí jsou dva tandemy. První tandem, mezi Mílaři nazývaný „Prchlíci“, strávil úterní noc na CP2. Je to usměvavá dvojice, Jindřich Prchlík a Miroslava Haisová. Druhý tandem, Aleš Procházka a nevidomý Václav Fišer, dnes úspěšně pokořil Velkou Fatru, včetně Križné (1574 m n. m.).

Z centrály Jana Novotná